مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت فصل 14 علوم نهم - 35 اسلاید

پاورپوینت فصل 14 علوم نهم - 35 اسلاید

پاورپوینت فصل 14 علوم نهم

پاورپوینت فصل 14 علوم نهم

پاورپوینت فصل 14 علوم نهم

پاورپوینت فصل 14 علوم نهم

پستانداران کیسه دار

پس از تشکیل سلول تخم، جنین مراحل اولیه ی رشد خود را در بدن مادر سپری کرده ولی به دلیل این که مادر نمی تواند جنین را به طور کامل تغذیه کند، نوزاد به طور نارس متولد می شود و به دورن کیسه ای که در روی شکم مادر قرار دارد می رود. درون این کیسه غدد پستانی قرار دارد که نوزاد نارس با تغذیه از شیرمادر مراحل رشد خود را کامل می کند و رفته رفته کیسه مادر را ترک می کند. به عنوان نمونه ای از این جانوران می توان به کانگورو اشاره کرد.پاورپوینت فصل 14 علوم نهم

پستانداران جفت دار

اکثر پستانداران در گروه جفت داران قرار می گیرند. این جانوران رحم و ساختاری به نام جفت دارند. در این گروه از پستانداران، سلول تخم پس از تشکیل، دورن رحم مادر دوران جنینی خود را سپری کرده و رشد می نماید. در طی این مدت جنین از طریق جفت با مادر ارتباط دارد و از طریق بند ناف موادغذایی و اکسیژن را از بدن مادر دریافت و مواد دفعی خود را به آن دفع می کند. نوزاد متولد شده ی جفت داران از نوزاد کیسه داران تکامل یافته تر است.

اهمیت پستاندارانپاورپوینت فصل 14 علوم نهم

انسان از وجود بسیاری از پستانداران بهره می برد. مثلا با پرورش گاو، گوسفند، بز، شتر و ... از گوشت، شیر، پوست و سایر فراورده های آن ها بهره می برد. همچنین انسان در گذشته های نه چندان دور (و حتی امروزه) برای حمل و نقل، مسافرت، شخم زدن زمین کشاورزی، ورزش و تفریح و... از این جانوران استفاده می کردند. بسیاری از پستانداران گوشت خوار با خوردن سایر جانوران و یا لاشه های جانوران مرده به زنجیره های غذایی کمک مهمی می کنند. برخی از جانوران با جابه جا کردن دانه ها و انبار کردن آن ها در مکان هایی مثل زیر خاک به رویش مجدد این دانه ها در فصل مساعد کمک می کنند.

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت فصل 14 علوم نهم است؛

برای دانلود کل پاورپوینت فصل 14 علوم نهم از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2104298_6141.zip903.6k