مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت در زمینه خزندگان دایناسورها - 42 اسلاید

پاورپوینت در زمینه خزندگان دایناسورها - 42 اسلاید

پاورپوینت در زمینه خزندگان دایناسورها

پاورپوینت در زمینه خزندگان دایناسورها

پاورپوینت در زمینه خزندگان دایناسورها

 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از متن آن را مشاهده می کنید

1-کاهش دمای متوسط زمین: ((شواهد زمین شناسی به خوبی گواه کاهش محسوس دما در پایان دوره ی کرتاسه است و از آنجایی که دایناسور ها موجوداتی عموما خونسرد بودند در مقابله با سرما مقاوم نبوده اند و رو به نابودی نهادند)).... این نظریه نیز تا حدود زیادی غیر قابل قبول است. کشفیات جدید به خوبی بیانگر خونگرم بودن بسیاری از انواع دایناسور(( به ویژه تروپاد ها )) است.

2-رقابت با پستانداران: (( دایناسور ها در دوران کرتاسه پایینی تنها نبودند. گونه های مختلفی از پستانداران و سایرخزندگان در کنار دایناسور ها و گاه در تقابل با آنها میزیستند و همچنان در حال گسترش بودند.شاید شدت یافتن رقابت بر سر زیستگاه و غذا ، سر انجام به انزوای گونه های دایناسور و انقراض آنها گردید.)) .... پستانداران در اواخر دوره ی کرتاسه بیش از هر دوره ای تا آن زمان فراوان شدند اما حضورشان حتی تا آن موقع نیز چندان برای دایناسور ها محسوس نبود! چون در دوره ی کرتاسه بزرگترین پستانداران به بزرگی یک جوجه تیغی امروزی بودند و نمی توانستند برای دایناسورهای چندین تنی رقیب جدی محسوب شوند.

پاورپوینت در زمینه خزندگان دایناسورها

پاورپوینت در زمینه خزندگان دایناسورها

پاورپوینت در زمینه خزندگان دایناسورها

3-برخورد شهاب سنگ آسمانی: (( شواهد بدست آمده توسط محققان آمریکایی به درستی نشان می دهد، که شهاب سنگی به قطر 10 کیلومتر در 65 میلیون سال قبل (( درست زمان انقراض بزرگ )) با سرعت 20 کیلومتر در ثانیه در یوکاتان، به زمین اصابت کرده است.قدرت این انفجار عظیم را معادل یک بمب هیدروژنی به وزن یک مگاتن تخمیم می زنند. این شهاب سنگ به حدی بزرگ بود که حتی قبل از برخورد کامل بر زمین، با فشاری که به جو وارد کرد، هرچیزی را از جانور و گیاه گرفته تا صخره و سنگ را ذوب نمود و پس از برخود چنان انرژی آزاد کرد که دمای نقاطی از جو را تا 1500 درجه ی سانتیگراد افزایش داد.همچنین چون برخورد در دریا صورت گرفت، موج های عظیمی ده ها برابر بزرگ تر از تسونامی های امروزی در سراسر منطقه ی خلیج مکزیک پدید آمدند و صدای این انفجار در سراسر زمین پیچید. بارانی از گلوله های آتشین از آسمان بر سر جانداران سراسر زمین فرود آمد و جهنم سهمگینی را پدید آورد.در نهایت ابری از گوگرد و غبار جو زمین را فرا گرفت و به عقیده ی برخی از محققان این ابر سیاه تا بیش از 2 سال مانع از رسیدن نور کافی به زمین شد و حیات روی زمین رو به نابودی نهاد. در طی همین وقایع مرگبار، بسیاری از دایناسور ها نیز از بین رفتند و بازماندگان آنها نیز قادر به تطابق خود با شرایط پس از برخورد شهاب سنگ نبودند و برای همیشه منقرض شدند

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت در زمینه خزندگان دایناسورها است

برای دانلود کل پاورپوینت در زمینه خزندگان دایناسورها از لینک زیر استفاده کنید:

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file8_2066862_3141.zip7.6 MB