مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

دانلود مقاله درباره آموزش نرم آفزار visual nastran

 

 

 

 

 

 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از متن آن را مشاهده می کنید:

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 7 صفحه


 قسمتی از متن .doc : 

 

‏آم‏و‏زش ‏نرم آفزار visual nastran ‏

‏ویژوال نسترن (visual nastran ‏ ) به عنوان یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای تحلیلی دینامیکی و استاتیکی مورد استفاده قرار می گیرد . کارهایی که با این نرم افزار قابل انجام است عبارتند از :

‏تحلیل استاتیکی ، تحلیل اجزاء مرکب ، تحلیل کمانش ، تحلیل ارتهاش انتقال حرارتی و انجام کارهای رباتیک و انواع شبیه سازی های دینامیکی و استاتیکی روی سازه ها و مکانیزم ها .

‏روش تحلیل مسائل این نرم افزار نیز به روش المان محدود انجام می گیرد و بیشتر به نتایج عملی نزدیک است تا به نتایج تئوری . که به عنوان یک مزیت بر آن محسوب می شود .این نرم افزار با نرم افزار های solid works –matlab –mechanical‏ نیز لینک می باشد که اغلب طراحی آن در محیط MDT ‏ انجام می گیرد و اگر در جایی ‏نیاز به حل و برنامه نویسی پیچیده بود می توان با 2 بار کلیک در روی مطلب مورد نظر مستقیم وارد محیط مطلب شد و پس از حل آن عدد بدست آمده ‏را در محل خود در محیط نسترن قرار داد. البته لازم به ذکر است که برای لینک شدن این نرم افزار با مطلب و مکانیکال اول باید نرم افزارهای مکانیکال و مطلب از قبل نصب شده باشند تا هنگام نصب ویژوال نسترن ارتباط مورد نظر برقرار شود. پس از نصب یک آیکون در محیط مکانیکال ظاهر خواهد شد که پس از طراحی هر قطعه ای و هر شکل پیچیده ای با کلیک روی این آیکون مستقیما تمام شکل به محیط

Nastaran‏ برده می شود که بقیه کارهای تحلیلی را در این محیط انجام داد. محیط نسترن دارای 6 بخش می باشد. قسمت نوار ابزار بالا که قسمت مربوط به آیکن های اجرایی است. قسمت صفحه نمایش که برای دیدن تحلیل ها و قطعات و مکانیزمها است و کارهای لازم در این محیط انجام می گیرد. در سمت چپ 3 پنجره دیده می شود که در زیر یکدیگر قرار گرفته اند. پنجره پایین قسمت Properties‏ است که از این قسمت می توان مشخصات جسم ار تغییر داد مثل ضریب هدایت گرمایی یا جنس و ... . پنجره وسط Connection to‏ روابط بین اجسام را از قبیل برخورد و ... را نشان می دهد پنجره بالا اجسام و کلیه قطعات و قیدهایی که در محیط اجرایی است را نشان می دهد.‏ در قسمت پایین صفحه اصلی آیکون Run‏ و آیکون های شروع به تحلیل می باشند که زمان شروع به تحلیل را نشان می دهند.

‏قسمت طراحی این نرم افزار بسیار محدود است که آنها را به اختصار توضیح می دهیم.

Box‏ : برای کشیدن یک مکعب می باشد که پس از کلیک روی آیکون مورد نظر در صفحه شطرنجی ر محیط اجرایی یکبار کلیک کنید سپس آنرا کشیده و به اندازه سطح مورد نظر در بیاورید دوباره یکبار دیگر کلیک کنید و حال ارتفاع جسم را مشخص کنید که با کلیک سوم شکل ایجاد می گردد. برا ایجاد یک استوانه به همین ترتیب عمل می کنیم اول مرکز استوانه سپس شعاع آن و در نهایت ارتفاع را می دهیم. ایجاد کره و شکل های نا منظم نیز به همین ترتیب می باشد. باید دقت شود که در ایجاد شکلهای نامنظم باید ابتدا و انتهای سطح به هم وصل شوند تا ارتفاع قابل دسترسی باشد.

‏در قسمت Sketch‏ علاوه بر آیکن های طراحی (که در بالا توضیح داده شده) شامل آیکن های گشت ور، بار گسترده و بار متمرکز و تکیه گاه نیز می باشد. طریقه استفاده از این آیکن ها بدین صورت است که اول بعد از ایجاد شکل، بار مورد نظر را انتخاب کرده و روی شکل کلیک می کنیم لازم به ذکر است که وقتی مکان نما را بر روی شکل حرکت می دهیم و قسمتی از شکل که تغییر رنگ داد اگر روی آن سطح کلیک کنیم بار مورد نظر روی آن سطح قرار خواهد گرفت حال اگر دوباره روی بار اعمال شده در روی جسم دو بار کلیک کنیم جدولی باز می شود که می توانیم مقدار و جهت اعمال آنرا تغییر دهیم.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
6D65643398143_1656675_9443.zip10.1k